Објавено на Остави коментар

Акција во „Стокомак“! Сликовници што ќе ги заспијат вашите деца

Вашето дете не сака да заспие?

🥱Сликовниците што ќе ги заспијат вашите дечиња за 10 минути од денес во продажба во сите маркети на „Стокомак“ по неверојатна цена од само 199 денари! Оваа цена важи само за време на акцијата.

⌛Децата се неуморни во нивната авантура и во нивните игри и нормално е да не сакаат да легнат да спијат. Затоа нашата препорака е да се обидете да им стекнете навика и рутина навреме да заспиваат со приказна за добра ноќ.

„Малото змејче“ и „Малата сирена“ се сликовници од едицијата „Десет минути до спиење“, преведени се на 30 јазици и продадени се преку 2 500 000 книги во светот.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *