Уметноста на живеењето

300.00 ден

Опис

На секои илјадници луѓе кои живеат на оваа земја не повеќе од еден е жив. Оној кој е навистина жив, спознава дека деновите се премногу кратки за сите прекрасни истражувања што животот му ги нуди во трите светови на повратникот и инспирираниот авантурист. Животот е за него непрекината авантура, отворена глетка со можности за задоволство и достигнувања на секој чекор. Гледа дека е еден мал дел од вечноста и знае дека во него лежи сета моќ и можности кои се прикриени во Универзумот.

Дополнителни информации

Година на издавање

2017

Димензии

133х203

ИСБН

978−608−253−038−3

Корица

мека

Број на страници

110

Коментари

Нема коментари

Бидете првиот што ќе коментира“Уметноста на живеењето”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *