Полско-македонски разговорник = Rozmówki polsko-macedońskie

(1 коментар од читатели)

300.00 ден

Дополнителни информации

Година на издавање

2020

Димензии

205х140

ИСБН

978-608-253-128-1

Корица

мека

Број на страници

166

1 коментар за Полско-македонски разговорник = Rozmówki polsko-macedońskie

  1. Marinela Stojchevska Stolic (verified owner)

Add a review

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби ќе ви се допадне...