Малото диносаурусче

350 ден

Опис

Уште десет минути до спиење, ама малото
диносаурусче Рики не се дава.
придружете му се на Рики во неговиот последен трк
низ
џунглата додека мама му одбројува до времето за заспивање.
Од најпродаваната едиција на сликовници што
на совршен начин им помагаат
на децата да се подготват и да стекнат
навика на време да легнуваат во кревет и полесно да заспијат.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Малото диносаурусче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *