Димитар Илиевски Легенда на македонскиот шах

300.00 ден

Опис

Шахот е интелектуален и емотивен крвоток на човекот…

Дополнителни информации

Година на издавање

2017

Димензии

B5

Корица

мека

ИСБН

978-608-253-037-6

Број на страници

226

Коментари

Нема коментари

Бидете првиот што ќе коментира“Димитар Илиевски Легенда на македонскиот шах”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *