Бизнис Каталог на Р. С. Македонија – 2023

400 ден

Категорија Автор:

Опис

Изданието кое агенција „Марили“ го подготвува 27 години по ред е екслузивно англиско-македонско, и во овој број донесува теми од областа на економијата, бизнисот, уметноста, а воведот е посветен на Македонскиот бит вткаен во јазикот, културата и обичаите. Бизнис Каталогот можете да го излистате на веб порталот на www.marili.com.mk, на следниот линк: https://www.marili.com.mk/statija/?id=992

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бизнис Каталог на Р. С. Македонија – 2023”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *