Анатомија на скандалот

500 ден

Опис

 

#1 Најгледана серија на НЕТФЛИКС
Сопруга.
Љубовница.
Политика.
Моќ.
Лаги.
Софи Вајтхаус има прекрасен дом, две сјајни деца и привлечен,
успешен маж. Со други зборови, има совршен живот. Но, сѐ се
менува една ноќ кога нејзиниот сопруг Џејмс доаѓа дома и ѝ
признава дека ја изневерил. Одеднаш нејзиниот смирен, уреден
свет, се превртува наопаку. Дали навистина го познава човекот
за кој се омажи? Признанието на Џејмс е само врвот на ледената
санта. Обвинет е за ужасен злочин. Но вистината е уште
пострашна отколку што некој би можел да замисли. Дали Џејмс е
виновен или е само невина жртва на злобен план?
Во оваа напната и возбудлива сторија за љубовта, одмаздата
и лагата никој нема чисти мотиви, ама тајните на некои луѓе се
многу помрачни и поопасни.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Анатомија на скандалот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *