Акушерство

(1 коментар од читатели)

2,000.00 ден

Опис

Учебник наменет за студенти по општа медицина, специјализанти по гинекологија и акушерство и специјалисти гинеколози-акушери.

Дополнителни информации

Година на издавање

2019

Димензии

А4

ИСБН

978-608-253-097-0

Корица

мека

Број на страници

766

1 коментар за Акушерство

  1. Anonymous (verified owner)

Add a review

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *