Објавено на Остави коментар

Фејсбук наградна игра!

Со цел да ја зголемиме нашата листа на пријавени за бесплатен билтен, организиравме наградна игра, на која потенцијалните добитници треба да ја споделат објавата и да се пријават на нашата листа за бесплатниот билтен што ги испраќаме до нашите читатели, да ги информираме за попусти, наградни игри, промоции, нови книги и слични содржини.

Линк од објавата:

Наградна игра! 🎁Сподели, внеси ја твојата имејл адреса на следниот линк https://batapress.mk/newsletter/ и стани…

Gepostet von Бата прес am Montag, 6. Juli 2020

Среќниот добитник ќе биде објавен на 12.07 недела.

Им посакуваме среќа на сите учесници и следете ги нашите фан страници и очекувајте мејлови со информативни содржини.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *